מכירת רכב לחלקים – הדרך היעילה למכירת רכב ישן

נמאס לכם לראות את הרכב מעלה אבק בחניה או לשלם עבור טיפולי תחזוקה תכופים? זה הזמן לברר אודות מכירת רכב לחלקים

יש מקרים בהם אתם חייבים להוריד את הרכב מהכביש ואי אפשר להשתמש בו יותר. מדובר בעיקר ברכבים אשר היו מעורבים בתאונת דרכים והוגדרו כטוטאל לוס, הגדרה אשר הופכת אותם לחסרי שימוש. אולם, יש מקרים אחרים בהם הרכב עדיין נוסע, אך הוא מקרטע, מזהם את הסביבה, נוגס לכם מהתקציב החודשי באופן קבוע ובעיקר אינו בטיחותי. במקרים כאלו וגם במקרים של רכב שהורד מהכביש, האחריות על הרכב עדיין מוטלת על הבעלים ואתם עלולים לקבל קנסות ולהתבקש למצוא פתרון לפינוי הרכב. גם במקרה שהרכב עדיין נוסע, אך הוא ישן מאד ואתם מעוניינים לקנות רכב חדש מבלי להתעסק עם מכירת הרכב הקודם, פתרון מכירת רכב לחלקים יכול להיות הפתרון המתאים עבורכם.

לא מוצאים מי שיקנה את הרכב וגרים במרכז? קונה רכבים לפירוק בכפר סבא לשירותכם 24 שעות ביממה , מתקשרים עוד היום ומעבירים את המכונית לפירוק: 0723341127

למה שמישהו יקנה מכם את הרכב? 

אנשים פרטיים שמעוניינים לקנות רכב, בדרך כלל יחפשו רכב במצב טוב. אולם אין זה אומר שלא ניתן למכור כלל רכבים שכבר אינם תקינים. רכב לפירוק

כל רכב מורכב משלדת מתכת ורכיבים רבים אחרים, שחלקם מכניים וחלקם חשמליים. לכן, למרות שהרכב אינו כשיר לנסיעה, ייתכן ויש בו רכיבים שעדיין במצב טוב או שניתן לשפר אותם ולמכור אותם לאחרים. גם רכבים שאינם במצב שמיש לחלוטין יכולים לשמש לצורך מחזור בעיקר בתעשיית הברזל.

מעבר לכך שמדובר בפתרון ידידותי לסביבה, דרך זו גם תאפשר לכם להרוויח מעט תמורת הרכב. לאחר שתיצרו קשר עם סוחר הרכב, יישלח אליכם נציג מטעמו שיעריך את שווי הרכב וחלקיו השונים, ובהתאם לכך ייתן לכם הצעת מחיר.

הצעות המחיר שתוכלו לקבל מסוחרי רכב שונים בדרך כלל לא יהיו זהות, מכיוון שאין תעריף אחיד או אכיפה בתחום. ההחלטה למי למכור תלויה בעיקר בכם, אך כדי לקבל את התמורה המלאה חשוב למכור לסוחר אמין ובעל המלצות. בנוסף, כדאי לוודא על מי מוטלת האחריות לפינוי הרכב וגרירתו מבחינה כספית. לסיכומו של עניין מכירת רכב לחלקים יכולה להיות רווחית אך אל תצפו לסכומים גבוהים. המחירים שתקבלו ינועו בין מאות לאלפי שקלים, ובדרך כלל לא יותר מ-1500-2000 ₪.

 

>> בקרו באתר קונהרכבים ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור פירוק הרכב שלכם לחלקים >>

 

מכירת רכב לחלקים קונהרכבים

 

החלטתם למכור את הרכב לפירוק? יש מספר שלבים שצריך לבצע 

מכירת רכב לפירוק יכולה להיות החלטה נבונה, אך היא צריכה להיעשות על פי שלבים, במהלכם יש להגיע למשרד הרישוי ולהגיש בקשה לביטול הבעלות על הרכב ביחד עם הקונה.
היתרון של מכירת רכב לפירוק היא שלא משנה מה מצב הרכב, עדיין יימצא לו קונה שהעיסוק שלו הוא קניית רכבים לפירוק ואתם אמנם לא תקבלו תמורתו מחיר גבוה, אך בהחלט תזכו בתמורה כספית שתחסוך לכם טרחה רבה.

נקודה נוספת היא שמהות העסקה היא דו צדדית. כשם שאתם יכולים למכור את הרכב לחלקים לסוחר רכב, כך בעת הצורך תוכלו לקנות חלפים מקוריים מסוחר רכב או ממגרש רכבים במחירים אטרקטיביים.