כיצד בוחרים אולמות אירועים – הטיפים לבחירה מוצלחת

קיימים כיום בשוק אלפי אולמות אירועים בגדלים ובסגנונות שונים מאוד זה מזה. עובדה זו גורמת לנו להישאר מבולבלים וחסרי החלטה אל מול שלל האפשרויות הבלתי נגמרות הקיימות בשוק. לכן נשתדל להתחקות אחר הגורמים החשובים ביותר עליהם יש לשים דגש בבחירתנו את אולם האירועים שלנו.

לפניכם הגורמים החשוב ביותר:

א. הגורם הראשון, הבסיסי והמשמעותי ביותר הוא כמובן נושא התקציב. קיימים כיום אולמות פאר המציעים שירות משובח מאוד אך מבחינה תקציבית זה כמובן לא מתאים לכולם. הפערים בשוק זה יכולים להיות גדולים מאד בשל הגורמים הרבים הכלולים בקביעת המחיר. קיימים אולמות פאר שייקחו פי ארבע או חמש מאולם שיגרתי וסטנדרטי. לכן חשוב לפני ההתלהבות מיופי ופאר האולם לשאול על מחירו, במידה ומחירו רלוונטי רק אז אנו רשאים להתחיל להתלהב ולבחון היטב את הצעותיו עבור המחיר הנדרש. מחירי אולמות אירועים סטנדרטיים נעים על פי רוב בין 150 שקלים למנה ועד 550 שקלים למנה.

ב. הגורם השני והחשוב לא פחות עליו יש לשים את הדעת הוא כמובן האוכל המוצע לאורחינו היקרים. במידה ובחנו היטב את מחיר האולם והוא נמצא מתאים ליכולותינו הכלכליות, עתה זה בדיוק הזמן לברר אודות האוכל המוגש בו. ברוב אולמות האירועים קיימים תפריטים קבועים ורחבים מהם בני משפחת השמחה יצטרכו לבחור את המועדף עליהם, אך קיימים גם אולמות שיכינו עבורכם מנות על פי בחירתכם גם אם אינן כלולות בתפריט הרגיל שלהם,

אלגריה אולמות

כמובן שעבור שירות זה תאלצו להיפרד מעוד כמה עשרות שקלים לכל מנה.

איך בוחרים?! אז זהו בדיוק החלק הכיפי והטעים ביותר בכל חלקי ההכנות לקראת האירוע. בני המשפחה, על פי רוב שלושה עד ארבעה סועדים מכל צד מגיעים אל האולם ומתיישבים בחדר עמוס בכל התפריט המוצע באולם. בני המשפחה טועמים מהכל ולאחר סעודה ממושכת מחליטים על המנות שירצו שיהיו מוגשות באירוע שלהם. כמובן שגם המנות האחרונות מוגשות לבחירה. על פי רוב הבופה ניתן לבחירה ללא טעימות ובמנות העיקריות תהיינה לפחות שתי אפשרויות בחירה לאורחים שלכם.

ג. הגורם השלישי והחשוב גם כן הוא כמות האנשים הנכנסת לאולם בו אתם בוחרים. במידה ויש לכם משפחות גדולות מאוד נושא זה קריטי עבורכם. לא כל האולמות יצליחו להכיל את כל אורחיכם במידה והם רבים מאד. על כן חשוב לברר כמה אנשים יכולים להיכנס באולם בצורה מרווחת ונעימה ללא בעיות נוחות וצפיפות. נוסף על כך רחבת הריקודים שלכם אף היא מושפעת בצורה ישירה מגודל האולם. לכן במידה ואתם רוצים רחבה גדולה עם כמות רוקדים גדולה עליכם לוודא כי האולם לא רק מצליח להכיל את כל אורחיכם אלא אף נשאר בו מקום גדול לרחבת הריקודים. לשבת בנוחות וללא צפיפות זה לא מספיק אלא צריך גם לשבת בנוחות וגם לרקוד בנוחות בכדי למנוע פציעות, נפילות, דחיפות ותקלות. באתר של אולמות אלגריה תוכלו להתרשם ממתחם אולמות בו ישנו אולם גדול וגם אולם קטן אשר יכולים להתאים לחתונות עם כמות גדולה של אורחים וגם לחתונות אינטימיות יותר.

ניתן לראות כי מראה האולם אמנם ימשוך מאד את עיינינו אך הוא כלל אינו מופיע ברשימת השיקולים החשובים ביותר אשר עלינו לעשות.