רכבים לפירוק

מכירת רכב לפירוק ראשון לציון

סוחרים בענף הרכב יש המון ולכן צריכים להיות מאוד זהירים ולבדוק כל פסיק כשמוכרים רכב ישן . בן םא זה למכור רכב יד 3 ולהעביר את הרכב בעלות או לסלק את המכונית למגרשי גריטה.

ניר הוא סוחר רכבים לפירוק באזור ראשון לציון והוא יעזור לכם בכל שאלה בנושא. ניר חי ונושם את תחום הרכבים מזה שנים ומוצא פתרונות לכל לקוח שמחפש לקנות רכב או למכור רכב.

מוכרים רכבים לפירוק – מה עליי לעשות ?

  1. פונים למשרד הרישוי,ניגשים לדלפק מבקשים טפסים להורדת הרכב והצהרה מלאה של בעל הנכס לפירוק.
  2. בודקים החזרים – אם כבר ביצעתם חידוש רישיון לרכב חשוב לבדוק החזר כסף הקשור לאגרה , אם מגיע לכם כסף אז למה לא לנצל את ההזדמנות?

מצבעים שמוכרים רכבים לפירוק:

לפניכם מספר תמונות הממחישות צורך בהעברת רכבים לפירוק :

כל הזכויות על התמונות מאתר http://xn--5dbikbhbil3d6aeafv.co.il/ סחר ברכבים מסחריים ופרטים והפניה לפירוק מבוקר ו\או שיקום.

פירוק , מה עדיף סוחר או תוכניות גריטה?

לא הרבה אנשים יודעים על תוכניות גריטה , לא פלא שהם לא יודעים כי הם בקושי מתבצעות. בכללי תוכניות אלו בעלי מכוניות שעומדים בקריטריונים מחמירים ובתנאים קשים והרכב שלהם עומד בזה יקבלו סכום נאה של כסף, בין 2500 ל שלושת אלפים שקלים,תלוי בשנת התוכנית , זה לא כל כך משנה כי כעט אין תוכנית כזו.

אז עם מה נשארנו? מכירת רכב לחלקים ופירוק לסוחר רכב היא האופציה האחרונה שלכם ומסתבר שגם היחידה. יש חשיבות אדירה לסוחרים כי הם עוזרים לנקות את שוק הרכבים ומוכרים את הסחורה לברזל למפעלים. פעולה כזאת היא גם ידידותית לסביבת המחייה שלנו וגם עוזרת לנקות את הכבישים והמדרכות שלנו ממכוניות שזרוקות להם ללא כל צורך וערך.

פסולט רכבים לפירוק והברזל היא כמו כל פסולט , לדוגמא זיהום מי תהום או מפגעי מפעלים תעשייתיים , רכבים שעומדים בצד הדרך אמנם לא פוגעים ברמה של הרגע, אך אם נקח את כל המכוניות הישנות ונרכז אותם במקום אחד הרי לנו הר אחד ענקי של ברזל שאפשר לעשות בו שימוש ויתרום לאיכות הסביבה שלנו בכך שיבוצע מחזור בצורה מבוקרת.