מזל טוב לחברי עומר ! הפוסט הזה בשבילך – מגנטים לחתונה

קודים כל אני רוצה לברך את חברי עומר בהרבה ברכות לחתונה שלו. הפוסט הזה מוקדש לך ולמה כדי לשקול את שירותי המגנטים לאירועים ובמיוחד לחתונתך הקרובה!

על צילוםאין אירוע מרגש ומשמח יותר מחתונה. שני בני זוג באים בברית הנישואין, ומקימים משפחה חדשה. חתונה היא אירוע מיוחד וחד פעמי, וכל אחד מאיתנו משקיע רבות בארגון החתונה של עצמו. ארגון של חתונה הוא עבודה רצינית של ממש, מכיוון שיש צורך בפרטים רבים מאד וחשובים מאד, אשר הופכים את האירוע למיוחד ושמח כפי שרק חתונה יכולה להיות. ארגון חתונה דורש פרטים רבים, כמו קביעת מקום האירוע – באולם או בגן אירועים? והיכן? בחירת המוסיקה שתלווה את החתונה בכל שלב ושלב שלה, עיצוב מקום האירוע – בפרחים, בבלונים או בסגנונות אחרים. צריך גם לבחור שמלת כלה וחליפה לחתן, צלם אירועים שיתעד את האירוע כולו, קייטרינג איכותי שיעניק לאורחים ארוחת חתונה טעימה ונאה, וכמובן – צריך לדאוג להזמין את האורחים לאירוע הכה מושקע הזה. חברים יש לזכור שצילום לאירועים מיוחדים זה לא עוד סתם צילום של צילומי בתים או משהו בסגנון, צריך לדעת בדיוק מה לצלם ואיך

 מזכרות לחתונה

 האורחים שמגיעים לאירוע החתונה שמחים מאד עם בני הזוג, ומגיעים לחתונה על מנת להביע את שמחתם זו. רק טבעי הדבר שהחתן והכלה ירצו להעניק לאורחים האלה, אשר מגיעים לשמח אותם ולשמוח בשמחתם, מזכרת קטנה כלשהי, אשר תלווה אותם בצאתם מן החתונה ולהזכיר להם את החתונה המרגשת והמשמחת שנכחו בה. ישנם סוגים רבים של מזכרות לחתונה – חלקן כלליות וחלקן אישיות, חלקן שימושיות וחלקן לנוי בלבד, אך המשותף לכולן הוא שכולן משמשות כמזכרת מיוחדת ליום מיוחד במינו. כל אדם נהנה להסתכל במזכרת ולהיזכר באירוע שבו שמח והתרגש, גם אם מדובר באנשים שאינם קרובים אליו ביומיום.

 מגנטים לחתונה

 מגנטים לחתונה הם מזכרת צילום אירועיםנפלאה אשר נעשית נפוצה מאד בשנים האחרונות. הייחודיות של מגנטים לחתונה הוא האפשרות לעצב אותם במהירות, בקלות ובנוחות בכל סגנון בו אתם מעוניינים, לא רק מראש אלא גם תוך כדי האירוע עצמו. ישנם שני סוגים עיקריים של מגנטים לחתונה. הסוג הראשון הוא מגנט שבו תמונה של החתן והכלה, או תמונה בסגנון זה, עם כיתוב מתאים. מגנטים כאלה מכינים מראש בכמות שתספיק לכל האורחים שאמורים להגיע לחתונה, ומחלקים אותם לכל אורח. הסוג השני הוא מגנטים אישיים. במגנטים אלה מכינים מראש מסגרת אחת או שתיים וכיתוב קבוע, ובמהלך החתונה מצלמים את האורחים, וכך מעניקים בתוך זמן עיבוד קצר מזכרת אישית לכל אורח – מגנט עם תמונתו האישית מתוך האירוע עצמו. מגנטים אלה מהווים מזכרת של ממש, לא רק מקיומה של החתונה אלא גם מן החוויה שעבר בה האורח.

 שיטות צילום

 את צילום התמונות למגנטים ניתן לבצע בשתי שיטות. בשיטה הראשונה ממנים צלם מיוחד לתפקיד זה. הצלם מצלם כל אורח שמגיע לחתונה, ומפתח את התמונות שצילם על גבי המגנטים המעוצבים מראש. כך יכול כל אחד לקחת בצאתו מן החתונה את המגנט האישי שלו. השיטה השנייה היא שימוש בתא צילום, שבו יכול כל אורח להצטלם בעצמו על רקע החתונה וליצור לעצמו מזכרת אישית. ם כבר מדברים על מגנטים עולי לי בראש המילה מגנט וזכור לי פרוייקט מאוד מעניין של לשכת המדען הראשי, ממליץ לכם לבדוק באתר שלהם מאמרים ומידע,זה ממש מעניין!