ככה אפשר להנות משיער מלא בלי בעיות!

היתרון הגדול של השתלת שיער בשיטת fue הוא שאינו מותיר אחריו צלקת או סימנים כשלהם. לאחר ההשתלה הראש מלא שיער טבעי ורגיל, עם נפח וחיוניות טבעיים ביותר.

בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים השתלת שיער בשיטת fue ולמה זה מומלץ.

אופן השתלת שיער בשיטת fue

שיער בריאהשיטה מבוססת על השתלת שיער ממקום אחר והשתלתו באזור הקרחת. השיער הנו טבעי ונלקח מן המטופל ולכן נקלט היטב באזור החדש. את השיער תולשים במלואו עם השורש לאחר שהוזרק במקום הרדמה מקומית. התלישה נעשית באמצעות מחט דקה וכמעט אינו מורגשת, המטופל מחכה בסבלנות עד שהשיער נתלש ומוכן להשתלה.

שימו לב שבאזור התורם לא לוקחים את כל השערות אלא עם מרווחים, זאת כדי להותיר שיער באזור התורם ולא לגרום לקרחת במקום אחר.

לאחר שיש בידי המטפל מספיק שתלים של שערות הוא שותל אותם באזור הקרחת אחד לאחד עד ידי מחט דקה בסבלנות רבה ובדיוק.

לאחר ביצוע השתלת שיער בשיטת fue

לאחר ביצוע השתלת שיער בשיטת fue יתכנו צלקות קטנות מעין פצעים קטנים באזור ממנו נלקחו השערות, אולם אל דאגה: לאחר ימים ספורים המקום מתרפא לחלוטין וכל סימן לא נותר.
אם הצלקות לא עוברות יש לבדוק זכויות ביטוח לאומי – לחצו כאן

כדי לרפא את המקום באופן מהיר יותר ימליץ המטפל על מריחת משחה מתאימה (למשל פוסידין) וכך המקום יתרפא מהר יותר ולא יגרם כאב מקומי.

יתרונות השתלת שיער בשיטת fue

החסכון בכאבים הוא פלוס גדול בטיפול השתלת שיער בשיטת fue, אנשים שעברו את הטיפול מדווחים על כאב קל שכמעט אינו מורגש לאחר ההרדמה המקומית. בסיום הטיפול לא נותרים סימנים באזור המטופל, לא באזור ממנו נלקח השיער ולא באזור המושתל. נתונים אלה מאפשרים למטופל ללכת אחר כך עם שיער קצר או ארוך על פי בחירתו וללא שום הגבלה.

לסיום, יש לזכור כי מדובר בתהליך שדורש סבלנות משום שהוא איטי ומורכב, אבל דווקא לכן הוא מומלץ. העבודה היא יסודית ובנויה על השתלת שקיקי השערות בזה אחר זה באופן ידני ממש. לכן גם התוצאות טובות כל כך ומומלצות, כל מי שניסה כבר נהנה מן התוצאות!

נסו ותראו גם אתם!

ככה עושים את זה בחו"ל: