אינסלטור בשעות הקטנות של הלילה – אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות כל מה שצריך לדעת למקרים הקטנים של הלילה

24 שעות זמין בשבילך

מחירי בעל מקצוע שהוזמן במפתיע ונדרש להגיע בכל שעה ביממה- 24 שעות, יקר ממחיר בעל מקצוע שתואם מראש. אם הקפצתם את האינסטלטור שלכם בשתיים בלילה, כדאי שזו תהיה סיבה באמת טובה שאינה מצריכה דיחוי.

אינסטלטור 24 שעות מתחייב להיות זמין עבורכם 24 שעות ביממה. אם הזמנתם אותו במהלך שעות סבירות, המחיר אינו משתנה. אך אם האינסטלטור הגיע אליכם בשבת או בשעות הלילה- ישנו תעריף גבוה יותר עבור מקרה החירום. לכן כדאי לוודא כי באמת אתם עומדים בפני מקרה חירום ולא בפני סתימה שיכולה לחכות עד הבוקר.

באלו מקרים תצטרכו אינסטלטור 24 שעות?

המקרה הראשון הוא כמובן הצפה שאינכם מצליחים להשתלט עליה. הדבר הראשון שיש לעשות במצב כזה הוא כמובן לסגור את ברז המים, יחד עם זאת, אם עדיין ישנה הצפה, למשל מהביוב, או אם אינכם יכולים להישאר בלי מים שעות ארוכות עד לשעה סבירה שבה נהוג להזמין אינסטלטור, אין ספק שיש להזמין אינסטלטור 24 שעות ,כי גרירת הבעיה עלולה ליצור פיצוצים נוספים, הרס של הרהיטים ועוד.

אם במפתיע אין לכם מים בבית, למרות שהשיבר פתוח ולמרות ששילמתם את כל החשבונות- רצוי ביותר להזמין אינסטלטור 24 שעות. לפני כן וודאו עם חברת המים כי זו לא ניתקה אתכם בטעות, אם לא העלתם דבר בבדיקה עם חברת המים ווידאתם כי לשאר השכנים כן יש מים- – בררו מיד מה גורם למים לא להגיע אליכם. אין חובה כי האינסטלטור 24 שעות ביממה יגיע גם בשעות לא סבירות במקרה זה, אך קחו בחשבון שכמה שעות בלי מים הופכות מהר מאוד למטרד.

אינסטלטור 24 שעות מאפשר לכם לטפל נזילה או בסתימה ביעילות ולחזור כמה שיותר מהר לסדר החיים הרגיל. רוב האינסטלטורים יעמדו לרשותכם תוך כמה שעות מרגע הקריאה, אם מדובר בשעות יום. לעיתים יש צורך באינסטלטור בשעות לא רגילות, או דווקא בשבת. ברור הדבר כי התעריף גבוה יותר, אך אין ברירה. במקרי חירום התקשרו לאינסטלטור 24 שעות, ואל תדחו את הטיפול בצנרת.