איך בונית פרגולות אלומיניות בירושלים בלי להתפרע

לפני שאני יוצא לשגרירות ארצות הברית בישראל על מנת להוציא ויזה לארה"ב אכתוב לך מעט מילים והרבה מידע, על פרגולה שבניתי בביתי בירושלים.

פרגולות אלומיניום בירושלים

פרגולות אלומיניום הן דרך נפלאה ליצור הצללה נעימה במרפסת, בגינה או בחצר. פרגולות אלומיניום הן בעלות קו נקי ומיוחד, אשר יוצר לא רק הצללה, אלא גם יופי ומראה ייחודי. פרגולות אלומיניום מגיעות במגוון צבעים, ומוסיפות יופי וקישוט לחצר ולגינה. פרגולות אלומיניום בירושלים נפוצות מאד, בזכות המראה הנקי והיפה שלהן ובזכות ההצללה היעילה שהן מעניקות מגינה, לחצר ולמרפסת.

יתרונות של פרגולות אלומיניום בירושלים

פרגולות אלומיניום עשויות מאלומיניום באופן מלא – גם השלד של הפרגולה וגם חלקי ההצללה שלה. בזכות זאת, פרגולות אלומיניום הן יציבות וחזקות מאד, ומחזיקות מעמד לאורך שנים. בגלל שהאלומיניום הוא חומר קל, אין צורך בבסיס רחב מאד לפרגולה, ולכן פרגולות אלומיניום אינן תופסות מקום רב – מעבר לשטח הבנוי, כמובן. פרגולות אלומיניום בירושלים דורשות תחזוקה מועטה מאד, ואין להן צורך בשיוף או שימון, כמו בפרגולות מעץ. פרגולות אלומיניום גם עמידות מאד בפני מזיקים וחרקים.

העיצוב

מבחינת מראה, פרגולות אלומיניום הן בעלות מראה יוקרתי ונאה במיוחד. ניתן לבנות פרגולות אלומיניום במראה חלק ונקי אשר ממשיך את הבית עצמו, ולעומת זאת ניתן לבחור בצבעים בעלי מרקם דומה לזה של עץ, למראה טבעי יותר. הצבעים של פרגולות אלומיניום מוטבעים בתוך האלומיניום עצמו, ועמידים בפני פגעי מזג האוויר, כך שאין חשש לקילופים של הצבע, אלא להיפך – הצבע מהווה שכבת הגנה נוספת לפרגולה עצמה. מבחינת עיצוב הפרגולה עצמה, ניתן לעצב פרגולות אלומיניום בירושלים במגוון צורות וסגנונות – עיצוב רבוע, עיצוב מעוגל, עיצוב בצורה של קשתות, וכל צורה או סגנון אחרים העולים בדעתכם.

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות אלומיניום בירושלים הן לרוב פרגולות קבועות, יציבות, אשר עומדות בחצר או בגינה בפני עצמן או לחילופין תלויות מקיר הבית, ונותרות על עומדן בכל מצב. אולם ישנו סוג נוסף של פרגולות אלומיניום – פרגולות בעלות תריסים חשמליים. בפרגולות אלה ניתן לכוון את זווית השלבים בכל חלקי הפרגולה, על מנת לכוון את זווית השמש שתיכנס לשטח, על מנת לאטום את הפרגולה באופן מלא נגד גשמים, וכן הלאה.