השכרת אוהלים שמתאימים במיוחד לאבלים עד 100 איש בתקופת השבעה

השכרת אוהלי אבלים מצריכה בחירה בחברה מתקדמת ומקצועית המתמחה בתחום . מכיוון שמדובר בתקופה קשה רגשית עבור האבלים והמטרה היא להפחית את ההתעסקויות בבירוקרטיות שונות לכדי מינימום, בחירה בחברה מקצועית המקפידה על נושא השירות, תוריד את הצורך בהתעסקויות, מכיוון שהחברה תדאג לכל הפרטים הקשורים לאוהלי אבלים ממתן ייעוץ מקצועי לגבי סוג וגודל האוהל אשר יענה על הדרישות והצרכים, דרך סיוע בבחירת המיקום המתאים להצבת אוהל האבלים ועד להרכב האוהל בצורה איכותית ומקצועית במקום הנבחר.

בחירת האוהלי אבלים מתאימים

אוהלי אבלים מגיעים בגדלים שונים בהתאם לכמות האנשים עבורם האוהלים מיועדים ישנם אוהלים אשר מתאימים גם לעד 100 אבלים או 120 איש (ולצדם ישנם גם אוהלים קטנים יותר) כאשר המטרה היא לדאוג שהמשתמשים באוהל לא יסבלו כתוצאה מצפיפות גבוהה. התקופה של השבעה היא גם ככה קשה, אתם כבר אחרי טקס העליה לקבר והמצב ירוד ועלינו להתפלל כמה שיותר ולכם עדיף להעביר התקופה עם כמה שפחות הרגשה לא נעימה אז מומלץ להזמין אוהל שעולה על מספר המנחמים שאמורים להגיע במקצת.

אוהל אבלים ל 100 איש באתר אוהלי אריאל
אוהל אבלים ל 100 איש באתר אוהלי אריאל

במקרים רבים כאשר תזמינו ותבררו מחירים של סוכות לאבלים אז הציוד נלקח בחשבון האוהלים מאובזרים וכוללים בתוכם: שולחנות, כיסאות, תאורה מתאימה ואפילו פלטות ומיחמים.

קיימת חשיבות גבוהה לבחור אוהלי אבלים איכותיים ועמידים אשר יתאימו לכל ימות השנה האוהלים אמורים להתאים גם לעונת הקיץ החמה וגם לעונת החורף הגשומה.

כמובן, שבכדי לבחור את האוהל המתאים צריך להבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים ממנו ורק לאחר מכן לבצע את הבחירה.

כמה באמת עולה אוהל שמתאין ל 100 איש עד 120 איש?

מחיר של אוהלים של 100-120 איש לאבלים
הזמנת אוהל אבלים בטלפון – 072-393-0022 – אוהלי אריאל הכי זולים בארץ!

הרכבת האוהל

חברה מקצועית המציעה אוהלי אבלים להשכרה, תכלול בשירותים שלה גם את נושא התקנת האוהל. האוהל ניתן להתקנה ולהצבה בכל מקום אשר ייבחר למטרה חצר הבית, חניון או כל מקום בו בחרתם לצורך המטרה.
צוות החברה אמור להגיע למקום ואף לייעץ לכם לגבי המיקום המתאים ביותר בהצבת האוהל.

כמובן, שבזכות הניסיון, הידע והכלים המתקדמים, החברה תחזיק ברשותה את הידע המקצועי לבצע התקנה מקצועית ואיכותית של האוהלים.

בעת בחירת החברה, כדאי לבדוק שהחברה אכן מקפידה על טיב השירותים אותה היא מציעה וזה כולל גם את נושא ההרכבה של האוהלים.

מכיוון שטווח העלויות של השכרת אוהלי אבלים הינו גבוה יחסית, כדאי לשים דגש לצד ניסיונה של החברה והרמה המקצועית שלה, גם את העניין של עלות ההשכרה כאשר יש לקחת בחשבון את הגורמים השונים אשר משפיעים על גובה העלויות.

רוצים לחסוך? אוהלי אריאל יעזרו לכם עוד יותר!

כולנו רוצים לחסוך כמה שיותר כסף, זאת ממש לא בושה גם לא להשכיר אוהל, על האופציה שנקרת עיטוף עמודים סביב בניין שמעתם? באתר השכרת אוהלים אריאל תקבלו אופציה להזמין עיטוף, זה ממש זול,תוכלו לקבל את העיטוף כולל ציוד במחירים מפתיעים של 900 ואפילו 800 שקלים. זה מגיע בד"כ 40 כסאות , 2-3 שולחנות , מיחם והדברים הבסיסיים ביותר שאתם צריכים לתקופה של השבעה.

רוצים לשמוע עוד? בקרו בדף הפייסבוק של אוהלי אריאל